Slávnostné vyhodnotenie najúspešnejších žiakov školského roku 2017/2018

Pridané: 29. jún 2018 / Foto: Mgr. Marcel Hlaváč

Kalokagatia – atletika
Pridané: 27. jún 2018 / Text: Mgr. Alena Luptáková

Je 20. júna 2018, skoré ráno 5.00 a spolu s Aďkou sadáme do autobusu, ktorý nás odvezie do Trnavy. Prečo práve do Trnavy? Ideme totižto na Kalokagatiu – medzinárodnú olympiádu detí a mládeže v športe. Aďka sa cez okresné a krajské kolo ako víťazka v hode kriketovou loptičkou prebojovala až sem. Najskôr veľké obavy ako to všetko dopadne, potom prichádza tréma a súťaž sa už začína. 28 pretekárok a každá chce postúpiť do finále medzi najlepších osem. Aďka s číslom 24 hádže medzi poslednými. Loptička letí ďaleko a po premeraní výkonu sa môže tešiť z postupu do finále. Súperkám to však dnes lieta trochu ďalej, a tak sa trochu sklamaná zo svojho výkonu musí uspokojiť s 8. miestom. Aďke k umiestneniu gratulujeme a nabudúce to bude určite lepšie.