projekt »
Dni dobrovoľníctva 2014

Pozývame Vás zapojiť sa do tohtoročnej dobrovoľníckej kampane.
Ako? Potrebujeme Vašu pomoc pri úprave a revitalizácii areálu v okolí Základnej školy Sama Cambela v Slovenskej Ľupči.
Pomôžte nám
  • demontovať 11 starých lavičiek, osadiť na ne novú guľatinu a povrchovo ich upraviť
  • odstrániť 23 betónových nožičiek po starých lavičkách
  • upraviť starý betónový obrubník, ktorý bude slúžiť ako základ Ekoučebne (rozmery cca 5 x 8 m)
  • vyrovnať terén pod pripravovaným altánkom
  • zabetónovať pätky na nožičky altánku (cca 8)
  • vyčistiť staré pieskovisko na detskom ihrisku pri škole s rozmermi cca 3 x 8 m
  • dokončiť oplotenie detského ihriska (cca 8 m) – osadiť stĺpiky a natiahnuť pletivo
  • Kedy? Prvá etapa revitalizácie areálu školy sa uskutoční v rámci celoslovenských Dní dobrovoľníctva v dňoch 24. – 27. septembra 2014
    Škola vydá účastníkom našej dobrovoľníckej kampane potvrdenie o odpracovaných hodinách, ktoré môžete využiť pri poukazovaní 3% z Vašich daní za kalendárny rok 2014.
    Ak máte možnosť, prineste si so sebou vlastné náradie, možnosti školy poskytnúť náradie sú obmedzené. Prosíme záujemcov, aby svoju účasť vopred nahlásili škole na telefónnom čísle 048/2400077.