projekt »
Dni dobrovoľníctva 2014 / vyhodnotenie

Obnovené drevené lavičky, vybetónované základy budúcej ekoučebne, vyčistené pieskovisko a domček na hranie z bývalej preliezky. Spolu takmer 150 hodín, ktoré v rámci Dní dobrovoľníctva 2014 odpracovali v dňoch 24. – 29. septembra pri úprave okolia školy rodičia žiakov a zamestnanci ZŠ Sama Cambela.

Nie je jednoduché vzdať sa voľného času, ktorý by človek mohol stráviť relaxom v kruhu svojej rodiny alebo venovaním sa svojim záľubám. O to viac si ceníme ochotu tých, čo prišli a priamo či nepriamo pomohli pri obnove a revitalizácii areálu školy. Chceme sa menovite poďakovať p. Bátorymu, p. Bátoryovej, p. Fašangovi, p. Maštalírcovi, p. Belkovi, p. Chriašteľovi, p. Horváthovi, p. Horváthovej, p. Oravcovi, p. Sládečkovi, p. Dzúrikovi, p. Sandánymu, p. Maloveskému, p. Krížovi, p. Haviarovi, p. Urbanovi, p. Šmoldasovi, ako aj ďalším za zapožičanie náradia či zabezpečenie občerstvenia.