Deň remesiel / 29. október 2020
Pridané: 11. november 2020 / Foto: Mgr. Mária Blanárová

Náš projekt zvíťazil vo svojej kategórii
Pridané: 16. október 2020 / Text a Foto: PhDr. Jana Jamrišková

VÍŤAZI NÁRODNEJ SÚŤAŽE eTwinning 2020 »

Letná škola ZŠ Sama Cambela 2020
Pridané: 23. august 2020 / Text a Foto: PaedDr. Jana Krížová, PhD.

Letná škola prebiehala v termíne 10. 8 - 14. 8. 2020 v troch cykloch pre žiakov 0. - 3. ročníka pod vedením pani učiteliek Rišovej a Žaloudkovej a pre žiakov 6. - 9. ročníka pod vedením p. učiteľky Krížovej. Cieľom letnej školy bolo rôznymi zaujímavými aktivitami - vekuprimerane zmierniť dopad krízového obdobia, socializovat deti v rámci skupiny a zážitkovým vyučovaním spoznať zaujímavé miesta a získať nové vedomosti. Tieto ciele sa nám podarilo naplniť a počas letnej školy sme získali množstvo zážitkov a užili si veľa zábavy.

Výtvarná súťaž Biblia očami detí
Pridané: 19. máj 2020 / Text a Foto: Mgr. Denisa Mitterová

Podobne ako po minulé roky aj tento školský rok 2019/2020 sa žiaci našej školy zapojili aj do výtvarnej súťaže s názvom Biblia očami detí. Najlepšie výtvarné práce žiakov našej školy postúpili do ďalšieho kola súťaže a v rámci našej diecézy sa umiestnili títo žiaci.
V 4. kategórii – žiaci 5. a 6. roč. ZŠ sa na 1. mieste umiestnil Richard Bacík z 5. A triedy s názvom práce „Jonášov návrat do svetla“ (Jon 2, 7-11) a Cenu poroty získala Alžbeta Milovská zo 6. B triedy s názvom práce „Požehnaný prichádza“ (Jn 12, 12-19).
Víťazom srdečne gratulujeme a tešíme sa spolu s nimi z ich veľkého úspechu.