Hodnotenie škôl
Pridané: 15. september 2016 / Text: vedenie školy

Tešíme sa, že spoločné úsilie žiakov a učiteľov prináša výsledky. Naša základná škola sa v inovovaných rebríčkoch základných škôl banskobystrického kraja posúva stále vyššie.

V rebríčku veľkých škôl figurujeme na 11. mieste a v rebríčku všetkých škôl na 17. mieste. Gratulujeme a ďakujeme.

Hodnotenie škôl - veľké školy »
Hodnotenie škôl - všetky školy »

KARATE klub SAI Slovenská Ľupča / pozvánka na tréning
Pridané: 15. september 2016

Karate klub SAI Slovenská Ľupča pôsobiaci pri ZŠ Sama Cambela pozýva všetkých svojich členov a nových záujemcov (2. -9. ročník) na ÚVODNÝ TRÉNING.
V utorok 20. septembra 2016 o 17:30 hodine v telocvični ZŠ.
Čo si treba priniesť? Tepláky a tričko s dlhým rukávom, fľašu s vodou, dobrú náladu a odhodlanie cvičiť
Počas roka trénujeme: Utorok a štvrtok od 17:30 - 19:30 hod.

Pozvánka na úvodný tréning KARATE »

Výprava za včielkami
Pridané: 13. september 2016

V piatok 9. septembra sme sa my, žiaci 1. stupňa, vybrali na veľkú výpravu za včielkami. Na Mníchovom dvore, ktorý nám na túto výpravu poskytla pani Lamperová, sme sa dozvedeli množstvo zaujímavostí o živote včielok, aj o výrobe rôznych včelích produktov. Ochutnali sme niekoľko druhov pravého medu a chutným vyvrcholením celej výpravy bola ochutnávka včelej zmrzliny Včielky Majky. Touto cestou sa chceme poďakovať pánovi Kožiakovi zo Zväzu ľupčianskych včelárov a pani Lamperovej za pekné a poučné dopoludnie v spoločnosti včielok.