Výlet na Mackov bok

Bartošová, Kúdelková, Šagátová / 26. apríl 2013

Bol krásny jarný deň (teda aspoň zo začiatku) a žiaci z 5. - 6. ročnika sa vybrali na výlet na Mackov bok.

Najskôr sme však ako vždy išli do školy. Ani sme sa nenazdali a zrazu bolo po štvrtej hodine a my sme skoro celkom zabudli na výlet, ktorý bol naplánovaný. Lenivým krokom sme kráčali ktovie kam. Väčšina z nás by sa radšej usadila pred telku s čipsami v hrsti. Ale našli sa aj takí, ktorí boli zvedaví na bohatú prírodu Slovenskej Ľupče. Tak už o tom toľko nefilozofujme a vydajme sa teda na cestu !

Ani sme sa nenazdali a už sme boli na Mackovom boku. A ako sme spomínali na začiatku, slnečno bolo len na chvíľu. Zrazu po ceste začalo pršať. Všetci sme boli radi, že nebudeme musieť kresliť poniklec, ale uvidieť sme ho chceli. A keď sme vzdávali nádej, že ho neuvidíme, vtom sa pred nami objavil veľký strmý kopec, na ktorom boli tucty poniklecov. Tie kvietky boli krásne. Tak sme sa pustili do kreslenia. Papiere sme mali trošku mokré, ale nakoniec sme všetci nakreslený poniklec odovzdali pani učiteľke. Keď už všetci odovzdali svoje práce, tak sme sa vybrali na cestu späť do školy. Vyšli sme na konci Ľupče, tam sme išli po ceste do školy a daktorí aj domov.

GALÉRIA obrázkov >>

Základná škola Slovenská Ľupča / Školská 14 / 976 13 Slovenská Ľupča