Zdravá škola

Darovanie krvi
Mgr. Michal Bacík / 26. apríl 2013

Dňa 26.apríla 2013 naša Základná škola Sama Cambela, Materské centrum Kľúčik a Slovenský Červený kríž v Slovenskej Ľupči opäť zorganizovali bezpríspevkové darovanie krvi. Tento raz už po tretíkrát.
Dobrovoľnými darcami sa stali členovia učiteľského zboru i občania Slovenskej Ľupče spolu s pánom starostom Ing.Macákom. Členovia mobilnej transfúznej stanice z Rooseveltovej nemocnice v Banskej Bystrici uvítali niekoľkonásobných dobrovoľníkov a potešili sa aj účasti prvodarcov. Atmosféra pri odbere bola príjemná a chod školy darovanie vôbec nenarušilo. Všetkým dobrovoľníkom zo srdca ďakujeme a veríme, že sa opäť o rok stretneme znova, aby sme týmto hrdinským činom nezištne pomohli ľuďom, ktorí to budú potrebovať.

Základná škola Slovenská Ľupča / Školská 14 / 976 13 Slovenská Ľupča
IČO: 35677856 / Tel.: 2400077 / Fax: 2400088