Zdravá škola

Tancom proti drogám
štvrtáci - A. Kostolná, T. Soláriková, M. Zajac / 24. apríl 2013

Dňa 18. 4. 2013 sa konala v našej škole súťaž Tancom proti drogám.
Súťažilo sa samozrejme v tancovaní. Zúčastnili sa jej žiaci prvého a druhého stupňa. Bol to už štvrtý ročník tejto súťaže. Žiaci – diváci, sa vždy na túto súťaž tešia, lebo môžu vidieť a povzbudzovať svojich spolužiakov. Aj tento rok si tanečníci pripravili pohybovo zaujímavé a rytmické vystúpenia. Ako moderátorky nás sprevádzali súťažou žiačky deviateho ročníka Terezka Šusteková a Miška Štefanovie. Pre nich práca s mikrofónom nebola žiadna novinka, sú s ním dobré kamarátky. Do porotcovských kresiel zasadli pán učiteľ Michal Bacík a dve pani učiteľky Renáta Maloveská a Eva Lakomčíková. Bola to spravodlivá porota. Súťažiaci všetkým predviedli a ukázali, že tanec je pre nich veľmi peknou záľubou a majú ho radi. Už teraz sa tešíme na súťaž o rok !

Vyhodnotenie:
1. kategória >> 1. miesto: Ivona Petríková, 3.A // 2. miesto: Nella Soláriková, 3.A / David Sedláček, 2.A / Tatiana Soláriková, 4.A / Zuzana Patrášová, 4.A / Laura Fodorová, 4.A // 3. miesto: Laura Filipková, 1.A / Nina Piliarkinová, 1.A / Veronika Majerová, 1.A
2. kategória >> 1. miesto: Veronika Roštárová, IX.B / Lukáš Roštár, IX.B // 2. miesto: Gabriela Hlaváčová, VII.A / Viktória Šidlová, VI.A / Alexandra Laštiaková, VI.A / Tamara Procháczková, VI.A / Timea Pavlíková, VI.A // 3. miesto: Eva Adamovičová, VII.B / Michaela Rosenbergerová, VII.B / Silvia Jakubíková, VII.B / Veronika Houfeková, VII.B

GALÉRIA obrázkov >>

Základná škola Slovenská Ľupča / Školská 14 / 976 13 Slovenská Ľupča