Zdravá škola

Tancom proti drogám po piatykrát
Mgr. Martina Blašková / 16. máj 2014

16.5.2014 sa na našej škole už po piatykrát uskutočnila tanečná súťaž „Tancom proti drogám“.
Aj tento rok celá telocvičňa tancovala. Nechýbali skvelé moderátorky: Lucia Zajacová a Nikola Barlová z 8.A triedy, ani porota v zložení pedagógov našej školy: Jana Krížová, Jana Jamrišková a Oľga Slotová. Súťažilo sa v dvoch kategóriách - vystúpenie jednotlivcov a vystúpenie tanečných skupín. V kategórii jednotlivcov sa na 1. mieste umiestnili tanečníčky: Ivona Petríková 4.A a Vanesa Voskárová 3.A, na 2. mieste Iveta Šuľajová 2.B a na 3. mieste Ema Mešková z 3.A a Viktória Danihelová z 2.B triedy.

Vo vystúpení skupín svojou originalitou, hravosťou a radosťou z pohybu porotu najviac zaujali tanečníci z 2.A triedy: Laura Filipková, Nina Piliarkinová, Veronika Majerová a Martin Šidlo a umiestnili sa tak na 1. mieste. Druhé miesto obsadila skupina v zložení: Timea Pavlíková, Alexandra Laštiaková, Tamara Procháczková zo 7.A. Gabriela Hlaváčová, Lucia Zajacová, Nikola Barlová z 8.A. Na 3. mieste skončili dve skupiny: Nella Soláriková , Sofia Poliaková zo 4.A a Eva Adamovičová, Silvia Jakubíková z 8.B.

Víťazi boli ocenení diplomami a medailami. Ďakujeme všetkým tanečníkom, ktorí nelenili a zapojili sa do tanečnej súťaže na našej škole a tiež ich spolužiakom, ktorí ich prišli povzbudiť a vytvorili super atmosféru. Teší nás, že aj v tanci máme šikovných žiakov, ktorí pohybom vyjadrujú svoju radosť zo života a vedia svoju radosť preniesť na ostatných.

Základná škola Slovenská Ľupča / Školská 14 / 976 13 Slovenská Ľupča
IČO: 35677856 / Tel.: 2400077 / Fax: 2400088